Image Alt

Стаття

  /  Без рубрики   /  Заняття по прийняттю справ та посади з випускниками

Заняття по прийняттю справ та посади з випускниками

Вже за декілька місяців цьогорічні випускники поповнять офіцерський корпус Збройних Сил України. Перше, що вони повинні будуть зробити – це відповідально віднестися до прийняття нової посади.

У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 06 квітня 2020 року
з курсантами випускних курсів проводилося практичне заняття з посиленої підготовки щодо порядку прийняття посади.

Під час практичного заняття на навчальних місцях досвідчені викладачі та начальники служб доклали максимум зусиль щодо роз’яснення майбутнім офіцерам порядку відрекомендування по прибуттю до нового місця служби, прийняття стрілецької зброї, ознайомлення з документацією підрозділу та вивчення особового складу, прийняття речового майна підрозділу, майна служби КЕС. Також розглядалися питання щодо грошового забезпечення військовослужбовців, складання командиром підрозділу плану-календарю прийняття справ та посади, складання звітних документів і доповіді про прийняття посади.

Наприкінці заняття курсантам був доведений порядок прийняття документації та техніки, а також вони відпрацювали питання щодо перевірки технічного стану озброєння та військової техніки, комплектності машин, запасних частин, інструментів й приладдя.

previous arrow
next arrow
Slider

Leave a comment

User registration

You don't have permission to register

Reset Password