Image Alt

Стаття

  /  Без рубрики   /  За результатами конкурсу комісія визначила кращий взвод РХБ розвідки Сухопутних військ Збройних Сил України

За результатами конкурсу комісія визначила кращий взвод РХБ розвідки Сухопутних військ Збройних Сил України

Сьогодні, 08 жовтня 2020 року завершився конкурс на кращий взвод радіаційної, хімічної, біологічної розвідки Сухопутних військ Збройних Сил України. Військовослужбовці змагалися у прискореному пересуванні з виконанням вправ стрільб зі стрілецької зброї. У повній викладці фахівці військ РХБ захисту долали 1 милю та відразу після фінішу виконували вправу стрільб з автомату АКС-74 з відстані 100 метрів.

Усі команди достойно виконали останній етап конкурсу та показали гарні результати. Не дивлячись на втому учасники доклали максимум зусиль для того, щоб бути кращими.

Під час підведення підсумків комісією було визначено переможців. За результатами проведеного конкурсу на кращий взвод РХБ розвідки Сухопутних військ Збройних Сил України команди посіли такі місця: 1 місце посіла команда Військового інституту танкових військ  Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”, 2 місце – 12 окремий полк оперативного забезпечення оперативного командування “Північ”, 3 місце – 91 окремий полк оперативного забезпечення оперативного командування “Схід”.

Переможців конкурсу нагородили кубком та грамотами, а також всі учасники були заохочені солодкими подарунками й сувенірами з символікою навчального закладу.

Командування та особовий склад інституту вітає нашу команду з перемогою та бажає успіхів у подальшій професійній діяльності.

Так тримати хлопці, але ще не час розслаблятися та святкувати, попереду тепер змагання на кращий взвод РХБ розвідки Збройних Сил України. Ми в вас віримо, ви кращі!

previous arrow
next arrow
Slider

Leave a comment

User registration

You don't have permission to register

Reset Password