Image Alt

Стаття

  /  Без рубрики   /  Якісне обслуговування озброєння та військової техніки – запорука бойової готовності

Якісне обслуговування озброєння та військової техніки – запорука бойової готовності

У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 01 жовтня 2020 року розпочалося переведення озброєння та військової техніки на осінньо-зимовий період експлуатації. З особовим складом батальйону забезпечення навчального процесу та курсантами, які залучаються до переводу техніки було проведено практичне заняття з дотримання заходів безпеки.
На навчальних місцях досвідчені керівники ознайомили військовослужбовців із заходами безпеки під час проведення сезонного обслуговування бронетанкової й автомобільної техніки, поводження з отруйними хімічними та технічними речовинами, загальними протипожежними заходами, а також навчили надавати першу медичну допомогу у разі отримання травм, адже кожному військовослужбовцю потрібно знати ази першої медичної допомоги, від якої часто залежить не тільки тривалість відновлення здоров’я, а навіть і життя.
Впродовж місяця, коли триватимуть регламентні роботи, військовослужбовці виконають необхідний перелік робіт, передбачених інструкціями з експлуатації.
По закінченню сезонного технічного обслуговування комісією інституту буде проведена перевірка якості виконаних робіт, а також готовність паркових приміщень до експлуатації в осінньо-зимовий період.

DSC_1103
DSC_1127
DSC_1123
DSC_1120
DSC_1118
DSC_1105
DSC_1113
DSC_1119
previous arrow
next arrow

Leave a comment

User registration

You don't have permission to register

Reset Password