Image Alt

Стаття

  /  Без рубрики   /  Випуск молодих лейтенантів

Випуск молодих лейтенантів

На плацу Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 20 червня 2020 року відбувся випуск молодих лейтенантів. Після насиченого навчання до бойових частин та з’єднань уже найближчим часом вирушать фахівці з озброєння та військової техніки й фахівці військ РХБ захисту.

Під час навчання молоді офіцери зміцніли духовно та фізично, отримали досвід і практичні навички. Все це позитивно сприяло формуванню у них професійної майстерності, постійного прагнення до самоаналізу результатів своєї діяльності. Чотирнадцять випускників отримали дипломи з відзнакою, серед них один золотий медаліст – лейтенант Володимир Сорока. Майже п’ятдесят відсотків цьогорічних випускників приймали участь у бойових діях на сході нашої Батьківщини.

Закінчувати навчання цьогорічним випускникам, нажаль, довелося в умовах всесвітньої пандемії “COVID-19”. Зважаючи на діючі в країні карантинні обмеження, урочистий випуск лейтенантів проходив із дотриманням санітарних вимог та обмеженою кількістю учасників.

Під час урочистих заходів нове поповнення офіцерського корпусу Збройних Сил України привітали: командувач територіальної оборони Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Анатолій Баргилевич і виконуючий обов’язки ректора Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” професор Андрій Марченко, які побажали випускникам козацького здоров’я, благополуччя, наснаги та щасливої офіцерської долі.

Молоді лейтенанти склали урочисту клятву на вірність Кодексу честі офіцера Збройних Сил України, попрощалися з Бойовим Прапором інституту та висловили щиру подяку своїм наставникам-командирам і науково-педагогічним працівникам за самовіддану працю та вагомий внесок у становлення їх, як фахівців військової справи.

Начальник інституту полковник Олександр Серпухов щиро побажав випускникам гідно нести почесне звання офіцерів Збройних Сил України, вірою та правдою служити на благо Українському народові, а також зазначив, що військова служба вимагає від сучасних офіцерів високого професіоналізму, компетентності, витривалості, здатності приймати виважені рішення в реальній бойовій обстановці, бо саме від них залежить майбутнє нашої Батьківщини.

Хай щастить Вам, лейтенанти!

DSC_0460
DSC_0450
DSC_0444
DSC_0441
DSC_0433
DSC_0430
DSC_0417
DSC_0404
DSC_0378
DSC_0366
DSC_0363
DSC_0358
DSC_0354
DSC_0352
DSC_0351
DSC_0317
DSC_0296
DSC_0292
DSC_0273
DSC_0252
DSC_0241
DSC_0235
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Leave a comment

User registration

You don't have permission to register

Reset Password