Image Alt

Стаття

  /  Без рубрики   /  Водіння бойових машин – основа фахової підготовки

Водіння бойових машин – основа фахової підготовки

У Військовому інституту танкових військ Національного Технічного Університету “Харківський політехнічний інститут” на навчально-тренувальному комплексі смт. Подвірки з курсантами третього курсу факультету озброєння та військової техніка 13 та 15 травня 2020 року проводилися практичні заняття з водіння бойових машин.

Перед тим як приступити до практичної складової навчальної дисципліни, курсанти вивчали теоретичну складову та відпрацьовували вправи на тренажерах.

Під час практичних занять на першому навчальному місці курсанти навчалися водінню танку Т-64БВ у колоні по дорогах і колонних шляхах на максимально можливій швидкості вдень та вночі.

На другому навчальному місці майбутні офіцери відпрацювали питання з виконання нормативу з водіння №8 “Буксирування машини”.

Більшість курсантів, які виконували практичні вправи з водіння, оцінені на “відмінно” та “добре”, що свідчить про досить високий рівень їх практичної підготовки.

Усі курсанти досить відповідально поставилися до такого серйозного етапу навчання, тому що усі отримані знання знадобляться їм у подальшій службі на первинних офіцерських посадах.

previous arrow
next arrow
Slider

Leave a comment

User registration

You don't have permission to register

Reset Password