Image Alt

Стаття

  /  Без рубрики   /  Військовий інститут проводить необхідні заходи з протидії поширення коронавірусу

Військовий інститут проводить необхідні заходи з протидії поширення коронавірусу

У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” з метою запобігання поширення інфекційних захворювань, недопущення занесення і поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, проводиться ціла низка превентивних заходів.

Особовому складу інституту доведені вимоги керівних документів щодо карантину в Україні, інформація про симптоми вірусу, а також про важливість дотримуватися правил особистої гігієни. Щоденно особовому складу доводиться оперативна інформація щодо стану епідемічного порогу в державі та у світі.

Відповідно до плану заходів з профілактики випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом у навчальному закладі на контрольно-перепускному пункті проводиться перевірка стану здоров’я всіх військовослужбовців та працівників Збройних Сил України. Весь особовий склад проходить процедуру вимірювання температури інфрачервоним термометром.

Заняття в аудиторіях і навчальних класах проходяться у складі відділень, загальна кількість курсантів в яких не перевищує 10 осіб. Організоване обов’язкове регулярне провітрювання й дезінфекція в розташуванні навчальних курсів, аудиторіях та інших приміщеннях – не менше ніж тричі на день. Казарми, їдальня, туалети, душові забезпечені додатковими засобами гігієни, мийними та дезінфікуючими засобами. Ранкова фізична зарядка відбувається за індивідуальним планом. Увесь персонал їдальні використовує засоби індивідуального захисту під час приготування їжі та організації харчування.

Фахівці військ РХБ захисту за допомогою спеціальної техніки проводять дезінфекцію на території інституту.

У навчальному закладі робиться все, щоб запобігти будь-якому скупченню особового складу як на відкритій території, так і в навчальних аудиторіях,
і навіть у їдальні.

На час проведення карантину обмежено звільнення військовослужбовців
з розташування інституту. Особовому складу, який знаходиться поза межами навчального закладу рекомендовано уникати місць масового скупчення людей та посилити увагу за станом свого здоров’я, а також додержуватися правил особистої гігієни.

DSC_0134
DSC_0129
DSC_0123
DSC_0114
DSC_0111
DSC_0101
DSC_0095
DSC_0079
DSC_0064
DSC_0069
DSC_0073
previous arrow
next arrow

Leave a comment

User registration

You don't have permission to register

Reset Password