Image Alt

Стаття

  /  Без рубрики   /  В інституті розпочалася вступна кампанія

В інституті розпочалася вступна кампанія

У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” з 01 серпня 2020 року розпочалася вступна кампанія. Приймальна комісія навчального закладу працює на повну потужність і зустрічає абітурієнтів з різних куточків України.

Серед цьогорічних абітурієнтів документи на вступ подали більше 20 вихованців військових ліцеїв, близько 20 військовослужбовців військової служби за контрактом, серед яких є учасники бойових дій, а також близько 20 дівчат планують здобути військову освіту в інституті, щоб у майбутньому поповнити офіцерський корпус Збройних сил України. Всі вони різні, але об’єднує їх одне – це свідоме рішення стати офіцером, справжнім взірцем мужності, чесності та справедливості.

Вже розпочалися перші вступні іспити, також абітурієнти пройдуть медичний огляд, професійно-психологічний відбір і будуть оцінені з фізичної підготовленості. За результатами вступних іспитів будуть відібрані найкращі. Вони пройдуть курс первинної військово-професійної підготовки та незабаром розпочнуть навчання у стінах славетного навчального закладу.

1596545682484
1596545682430
previous arrow
next arrow

Leave a comment

User registration

You don't have permission to register

Reset Password