Image Alt

Стаття

  /  Без рубрики   /  Удосконалення навиків з вогневої підготовки

Удосконалення навиків з вогневої підготовки

З курсантами 1-го та 2-го курсів факультету озброєння і військової техніки Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 13 та 14 травня 2020 року на полігоні в смт Башкирівка проводилися заняття з вогневої підготовки.

Основна увага курсантів зосереджувалася на знання вимог курсу стрільб, основ правил стрільби, знанні матеріальної частини та підвищення рівня їх індивідуальної підготовки. Під час занять майбутні офіцери вдосконалили практичні навички стрільби з пістолета, автомата, ручного кулемета, а також виконали вправу з метання імітаційної гранати. Практика на полігоні дає змогу курсантам закріпити набуті теоретичні знання та довести навички до автоматизму. Заняття з вогневої підготовки проводилися із урахуванням досвіду проведення бойових дій на сході України під керівництвом досвідчених офіцерів та інструкторів.

Усі знання, які курсанти набули під час навчання в інституті, допоможуть їм у подальшому ефективно виконувати свої службові обов’язки на посадах офіцерського складу та передавати набутий власний досвід майбутнім підлеглим.

2
1
5
3
6
previous arrow
next arrow

Leave a comment

User registration

You don't have permission to register

Reset Password