Image Alt

Стаття

  /  Без рубрики   /  Участь науковців інституту в 3-му міжнародному семінарі Augmented Realityin Education (AREdu 2020)

Участь науковців інституту в 3-му міжнародному семінарі Augmented Realityin Education (AREdu 2020)

Співробітники науково-дослідної лабораторії Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 13 квітня 2020 року прийняли участь в 3-му міжнародному семінарі Augmented Realityin Education (AREdu 2020), який присвячений проблемам використання віртуальної та доповненої реальності в освітньому процесі. Семінар відбувся в режимі онлайн-конференції.

Виступ науковців науково-дослідної лабораторії навчального закладу за темою ”Спільне використання тривимірних сферичних панорам та віртуальної реальності як ефективний засіб викладання технічних дисциплін” привернув увагу та отримав дуже позитивні відгуки учасників семінару.

В доповіді було освітлено результати роботи наукового складу інституту із розробки та впровадженню в освітній процес інституту мультимедійних програмних комплексів для вивчення технічних дисциплін.

Зазначений комплекс складається з чотирьох взаємопов’язаних компонентів: сферичної панорами, окулярів віртуальної реальності, комп’ютера та контролера. Застосування даного засобу навчання значно підвищує ефективність освітнього процесу, при цьому якість підготовки, у порівнянні з традиційними методами навчання, значно підвищується.

Ефективність використання мультимедійного програмного комплексу підтверджено проведенням методичного експерименту під час проведення занять з дисципліни “Основи водіння” на кафедрі “Експлуатації озброєння та військової техніки”.

5
2
4
1
6
7
previous arrow
next arrow

 

Leave a comment

User registration

You don't have permission to register

Reset Password