Image Alt

Стаття

  /  Без рубрики   /  У Військовому інституті посилені карантинні заходи

У Військовому інституті посилені карантинні заходи

З початком карантину в Україні багатьох людей, у тому числі майбутніх абітурієнтів, турбує питання щодо життєдіяльності курсантів у військових навчальних закладах. У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” повсякденна діяльність особового складу організована відповідно до вимог керівних документів, в яких зазначені усі обмеження щодо недопущення поширення  коронавірусу COVID-19.

Освітня діяльність в інституті організована з проведенням профілактичних і протиепідемічних заходів. Впроваджено методику проведення аудиторних занять з використанням елементів дистанційного навчання. Посилені заходи протиепідемічного режиму на контрольно-перепускному пункті, казармених приміщеннях, гуртожитках, лазареті інституту, курсантській їдальні та інших місцях загального перебування військовослужбовців. З метою запобігання поширення інфекційних захворювань курсанти розміщені та проживають на території навчального закладу аби максимально виключити контактування
з цивільним населенням міста.

Призначена оперативна група, що залучається до ліквідації наслідків виникнення кризових ситуацій з реагування на надзвичайні ситуації в зонах (районах) пандемії. Також створений зведений загін для проведення спеціальної обробки ділянок місцевості інституту.

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної обстановки в державі з 06 квітня 2020 року почали діяти посилені карантинні заходи. З метою неухильного виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 02.04.2020 р. № 255 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р.
№ 211” весь особовий склад інституту знаходиться на території в захисних масках, організовується проведення санітарної обробки захисних масок багаторазового використання також заборонені потискання рук при привітанні та інші тілесні контакти. Особи, які досягли 60-річного віку знаходяться на самоізоляції.

Варто зазначити, що в інституті здійснюється постійний контроль персоналом медичної служби щодо самопочуття та стану особового складу навчального закладу. Курсанти перебувають під медичним наглядом цілодобово.

На сьогодні випадків спричинених вірусною інфекцією COVID-19 серед особового складу не зареєстровано.

DSC_0641
DSC_0639
DSC_0638
DSC_0631
DSC_0588
DSC_0535
DSC_0530
previous arrow
next arrow

Leave a comment

User registration

You don't have permission to register

Reset Password