Image Alt

Стаття

  /  Без рубрики   /  Польова виучка першокурсників

Польова виучка першокурсників

На завершальному етапі польового виходу з курсантами першого курсу факультету озброєння та військова техніка на навчальному полігоні
смт Подвірки Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” проводились практичні заняття з навчальної дисципліни “Загальна тактика”.

Час, відведений для практичного заняття, використовувався максимально ефективно і, головне, з урахуванням досвіду антитерористичної операції та операції об’єднаних сил. Під керівництвом досвідчених викладачів курсанти навчалися управляти діями механізованого відділення в ході маршу на штатному озброєнні та військовій техніці (БТР-3, БТР-4, БМП-1), при потраплянні у засідку, під час організації розташування на місці та ведення наступального бою.

Військовослужбовці доклали чимало зусиль для проходження інтенсивної практичної підготовки, кожен зміг показати на що здатен як самостійна бойова одиниця, так і у складі механізованого відділення.

Майбутні офіцери, відпрацювали значний комплекс практичних питань протягом цих двох тижнів, збагатили свій професійний вишкіл, підвищили фаховий рівень із загальної тактики, бойової системи виживання, інженерної підготовки, військової топографії та організації військового зв’язку.

DSC_0120
DSC_0106
DSC_0103
DSC_0079
DSC_0100
DSC_0091
DSC_0072
DSC_0068
DSC_0067
DSC_0075
previous arrow
next arrow

Leave a comment

User registration

You don't have permission to register

Reset Password