Image Alt

Стаття

  /  Без рубрики   /  Первинна військово-професійна підготовка першокурсників

Первинна військово-професійна підготовка першокурсників

Протягом останніх трьох тижнів на навчальному полігоні смт Подвірки Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” із курсантами першого курсу набору 2020 року проводилася первинна військово-професійна підготовка, метою якої є сумлінне подолання всіх труднощів, заради подальшого навчання.

Первинна військово-професійна підготовка − школа курсантського гарту та витримки, а значить необхідної своєрідної перевірки для молодого поповнення. Цей час став першим іспитом для курсантів-першокурсників: вони загартовували свій характер, зміцнювали віру в себе, вдосконалювали вольові якості, вчилися жити за встановленим розпорядком дня та вивчали військові дисципліни.

Щодня на різних навчальних ділянках полігону хлопці та дівчата отримували знання та формували навички з тактики, вогневої, інженерної підготовки, тактичної медицини, зв’язку та інших дисциплін. До проведення занять залучалися найдосвідченіші офіцери та інструктори інституту, багато з яких мають власний бойовий досвід.

Особливо хлопцям і дівчатам запам’яталося підсумкове практичне заняття, під час якого вони долали смугу психологічної підготовки. Їм довелося діяти у складних умовах, витримувати важкі фізичні навантаження. Також курсанти пройшли обкатку танком, яка дозволяє подолати страх перед багатотонною машиною противника на полі бою та відпрацювали прийоми і способи боротьби з броньованою технікою.

В цю суботу, на стройовому плацу навчального закладу курсанти першого курсу складуть Військову присягу на вірність Українському народові.

Всі вони молоді, амбітні, щирі та наповнені любов’ю до Батьківщини! Удачі вам, панове курсанти, на нелегкому та тернистому шляху до омріяних лейтенантських погонів!

previous arrow
next arrow
Slider

Leave a comment

User registration

You don't have permission to register

Reset Password