Image Alt

Стаття

  /  Без рубрики   /  Першокурсників навчають інженерній підготовці

Першокурсників навчають інженерній підготовці

У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 23 квітня 2020 року
з курсантами першого курсу факультету озброєння та військової техніки проводилося практичне заняття з інженерної підготовки.

Військовослужбовці відпрацьовували питання щодо улаштування та подолання інженерних загороджень.

Перед виконанням практично складової заняття, першокурсники ознайомилися з призначенням, технічними характеристиками та порядком підготовки й застосування міношукачів, які знаходяться на озброєнні Збройних Сил України.

У ході заняття курсанти здобували практичні навички у застосуванні табельних засобів розвідки та розмінування, під час прокладання проходів
у мінно-вибухових загородженнях, а саме: тренувалися шукати міни та інші вибухонебезпечні предмети, подавати команди при їх виявленні, позначити та прокладати проходи для виходу із замінованої ділянки місцевості, проводити розмінування цієї місцевості для проходу військової техніки тощо.

За словами досвідченого керівника занять, кожен військовослужбовець повинен знати й виконувати необхідні вимоги мінної безпеки, для того щоб правильно діяти на замінованій території.

DSC_0987
DSC_0989
DSC_0994
DSC_1002
DSC_1008
DSC_1015
DSC_1010
DSC_1016
DSC_1013
previous arrow
next arrow

Leave a comment

User registration

You don't have permission to register

Reset Password