Image Alt

Стаття

  /  Без рубрики   /  Новий спортивний майданчик для особового складу навчального закладу

Новий спортивний майданчик для особового складу навчального закладу

У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 14 червня 2020 року відбулося відкриття багатофункціонального спортивного майданчику, який призначений для гри у міні-футбол, волейбол та баскетбол.

В інституті велика увага приділяється розвитку спортивної бази для того, щоб майбутні офіцери постійно вдосконалювали свою фізичну підготовку та здобували нові перемоги у змаганнях з різних видів спорту.

Відкриття багатофункціонального спортивного майданчику розпочалося зі змагань на першість серед факультетів із баскетболу. Після жеребкування кожна команда в запеклій боротьбі докладала максимум зусиль для виходу у фінал.

За результатами змагань 1 місце посіла команда факультету озброєння та військової ОВТ-2, друге місце збірна команда факультету радіаційного, хімічного, біологічного захисту та екологічної безпеки РХБз-2.

Багатофункціональний спортивний майданчик буде використовуватися на заняттях із фізичної підготовки, а також для проведення тренувань і змагань у години спортивно-масової роботи. Це сприятиме розвитку динамічної сили, спритності, витривалості та командного духу у курсантів.

previous arrow
next arrow
Slider

Leave a comment

User registration

You don't have permission to register

Reset Password