Image Alt

Стаття

  /  Без рубрики   /  На території інституту триває конкурс на кращий взвод РХБ розвідки Сухопутних військ Збройних Сил України

На території інституту триває конкурс на кращий взвод РХБ розвідки Сухопутних військ Збройних Сил України

Другий день на навчально-тренувальному комплексі смт Подвірки Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” кращі взводи РХБ розвідки оперативних командувань “Північ”, “Південь”, “Захід” і “Схід” Сухопутних військ Збройних Сил України та взвод РХБ розвідки інституту змагаються за перше місце у конкурсі на кращий взвод РХБ розвідки Сухопутних військ Збройних Сил України.

Сьогодні, 07 жовтня 2020 року відповідно до плану проведення конкурсу фахівці військ РХБ захисту змагалися у номінаціях з тактико-спеціальної та загальновійськової підготовки. Військовослужбовці демонстрували свою професійну майстерність у веденні РХБ розвідки відділенням маршруту руху під час якого здійснили пошук радіоактивних джерел на бронетанковій техніці, виявлення імітаторів хімічного зараження та радіоактивних джерел на місцевості. Виконували нормативи з підготовки табельних засобів спеціальної обробки до роботи та проводили часткову спеціальну обробку під час зараження отруйними речовинами й біологічними засобами противника.

Друга половина дня була більш насичена та виснажлива для учасників конкурсу. Їм довелося діяти у складних умовах і витримувати важкі фізичні навантаження. Конкурсанти пройшли обкатку танком, долали смугу психологічної підготовки та оцінювались у наданні невідкладної медичної допомоги та евакуації пораненого з поля бою.

Попереду військовослужбовців чекає заключний етап конкурсу, в ході якого команди змагатимуться у прискореному пересуванні з виконанням вправ стрільб зі стрілецької зброї. Вже завтра конкурсна комісія підведе підсумки конкурсу та визначить кращий взвод РХБ розвідки Сухопутних військ Збройних Сил України.

previous arrow
next arrow
Slider

Leave a comment

User registration

You don't have permission to register

Reset Password