Image Alt

Стаття

  /  Без рубрики   /  Майбутні лейтенанти розпочали складати комплексний екзамен за циклом фахової підготовки

Майбутні лейтенанти розпочали складати комплексний екзамен за циклом фахової підготовки

У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” продовжується атестація випускників.

9 та 10 червня на навчально-тренувальному комплексі інституту,
смт Подвірки, група курсантів факультету озброєння та військової техніки складали комплексний екзамен за дисциплінами професійної, військово-медичної та військово-інженерної підготовки, які вони вивчали протягом усього навчання. Майбутні офіцери відповіли на теоретичні питання, а потім виконали практичні роботи на штатній техніці та озброєнні.

Питання, які виносилися на екзамен, охоплюють елементи посадових обов’язків заступника командира роти з озброєння та командира ремонтного взводу в будь-якому підрозділі.

Екзамен показав, що випускники мають добру теоретичну та практичну підготовку, а за результатами його здачі можна сказати, що курсанти готові до виконання своїх функціональних обов’язків за призначенням.

Вже за тиждень всі навчальні групи відзвітують екзаменаційній комісії, після чого випускники отримають дипломи державного зразка з освітнім ступенем вищої освіти “магістр” та первинне офіцерське звання “лейтенант”, а лави Збройних Сил України поповняться молодими та перспективними офіцерськими кадрами.

Успіху Вам, випускники!

11
12
10
13
14
9
7
8
6
5
4
2
1
previous arrow
next arrow

Leave a comment

User registration

You don't have permission to register

Reset Password