Image Alt

Стаття

  /  Військові навчання   /  Комплексне заняття щодо організації військових перевезень

Комплексне заняття щодо організації військових перевезень

У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” завершується посилена підготовка курсантів випускних курсів, яка тривала останні три тижні.

Сьогодні 13 квітня 2020 року з майбутніми офіцерами було проведено комплексне заняття щодо організації перевезення підрозділів. На навчальних місцях п’ятикурсники розглядали питання щодо організації та забезпечення військових перевезень, порядку формування військового ешелону, особливостей організації перевезення військ різними видами транспорту, організації охорони військових вантажів під час перевезення військ і дотримання заходів безпеки під час військових перевезень.

У ході комплексного заняття курсанти відпрацювали порядок кріплення танку Т-64 на автомобільному напівпричепі та порядок кріплення танку Т-84, БМП-1, БТР-80, ТРМ-80, МТ-ЛБ та УАЗ 469 РХБ на залізничній платформі. Цьогорічні випускники не тільки збагатили свої знання щодо порядку розрахунку та планування перевезень, а ще й удосконалили вміння у виконанні навантаження (розвантаження) озброєння та військової техніки на залізничну платформу та автомобільний причеп.

Після проведення комплексного заняття був здійснений підсумковий контроль посиленої підготовки, де курсанти продемонстрували рівень своєї фахової підготовленості.

Найдосвідченіші викладачі доклали максимальних зусиль для того, щоб майбутні офіцери збагатили свої знання та практичні вміння, які знадобляться їм у майбутньому під час виконання завдань, пов’язаних з організацією та забезпеченням військових перевезень.

previous arrow
next arrow
Slider

Leave a comment

User registration

You don't have permission to register

Reset Password