Image Alt

Стаття

  /  Без рубрики   /  Дистанційний курс “Технологія розробки дистанційного курсу”

Дистанційний курс “Технологія розробки дистанційного курсу”

З метою продовження роботи по впровадженню сучасних технологій дистанційного навчання в освітній процес навчальних закладів Збройних Сил України, за рекомендацією Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України, на базі Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” для науково-педагогічних працівників кафедр військової підготовки офіцерів запасу підпорядкованих командуванню Сухопутних військ Збройних Сил України з 17 лютого до 12 квітня 2020 року був організований та проведений дистанційний курс “Технологія розробки дистанційного курсу”. Курс був розроблений фахівцями науково-дослідної лабораторії інституту. Для навчання в цьому курсі також були залучені науково-педагогічні працівники навчального закладу.

На передодні Дня науки, 15 травня, на засіданні науково-дослідної лабораторії інституту, всі учасники представили свої дистанційні курси експертам та отримали відповідні сертифікати від автора і керівника курсу провідного наукового співробітника лабораторії професора Володимира Кухаренка.

Є впевненість, що найближчим часом дистанційні курси стануть ефективним засобом підвищення якості навчання курсантів інституту.

1
2
4
5
3
6
previous arrow
next arrow

 

Leave a comment

User registration

You don't have permission to register

Reset Password