Image Alt

Стаття

  /  Без рубрики   /  Диференційований залік з експлуатації та водіння бойових машин

Диференційований залік з експлуатації та водіння бойових машин

У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” на навчально-тренувальному комплексі смт Подворки 16 липня 2020 року курсанти третього курсу факультету радіаційного, хімічного, біологічного захисту та екологічної безпеки здавали диференційований залік з навчальної дисципліни “Експлуатація та водіння бойових машин”.

Під час заліку курсанти продемонстрували набуті навички з водіння БРДМ-2 та БТР-3. На одному з навчальних місць відпрацьовувалась постановка бойової машини на ділянку, визначену покажчиками, на іншому – третьокурсники відпрацьовували рух по маршруту на максимально можливій швидкості при правильному подоланні перешкод.

Значна увага зверталась на підготовку машини до руху, рушання з місця, перемикання передач, виконання поворотів, рух із різною швидкістю, гальмування та зупинку машини у різних умовах місцевості.

Усі курсанти досить відповідально віднеслися до такого серйозного етапу свого навчання, що дало змогу викладачам високо оцінити рівень підготовленості й практичні навички майбутніх офіцерів.

За підсумками заліку більшість курсантів оцінені на “відмінно” та “добре”, що свідчить про досить високий рівень їх підготовки.

DSC_0339
DSC_0332
DSC_0320
DSC_0328
DSC_0322
DSC_0345
DSC_0348
DSC_0358
DSC_0297
DSC_0298
previous arrow
next arrow

Leave a comment

User registration

You don't have permission to register

Reset Password