Image Alt

Стаття

  /  Без рубрики   /  День захисника України

День захисника України

У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 13 жовтня 2020 року відбулися урочисті заходи, присвячені Дню захисника України.

День захисника України, що збігається зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва, об’єднує різні покоління, кожне з яких має своїх українських героїв. Це свято справжніх чоловіків, справжніх громадян своєї Батьківщини та перед усім тих, хто обрав для себе нелегку, мужню і почесну професію – захищати рідну країну, стояти на сторожі інтересів українського народу.

На захід прибули поважні гості: голова Адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради Віталій Кошеленко, заступниця голови Адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради Ганна Беловіцька, заступниця голови Харківської районної державної адміністрації Оксана Малишева та почесний ректор Національного технічного університету “ХПІ” професор Леонід Товажнянський.

Урочисті заходи розпочалися з покладання квітів до пам’ятників випускникам навчального закладу Героям України капітану Сергію Колодію та капітану Олександру Лавренку, які у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність нашої Батьківщини віддали найцінніше – своє життя.

З нагоди відзначення Дня захисника України, за старанність і сумлінне виконання службових обов’язків кращим військовослужбовцям навчального закладу вручили відомчі нагороди, цінні подарунки, грамоти й подяки.

Усіх присутніх зі святом привітала джазова співачка Людмила Канівець.

Командування та особовий склад навчального закладу бажає всім захисникам нашої Батьківщини міцного здоров’я, добробуту, щастя, злагоди, наснаги і удачі, оптимізму та нових досягнень в ім’я України та Українського народу!

DSC_0168
DSC_0162
DSC_0166
DSC_0160
DSC_0150
DSC_0146
DSC_0133
DSC_0144
DSC_0130
DSC_0105
DSC_0114
DSC_0210
DSC_0192
DSC_0184
DSC_0185
DSC_0169
DSC_0200
previous arrow
next arrow

Leave a comment

User registration

You don't have permission to register

Reset Password