Кафедра фізичного виховання спеціальної фізичної підготовки і спорту

Image Alt

Кафедра фізичного виховання спеціальної фізичної підготовки і спорту

  /  Підрозділи  /  Фізичне виховання  /  Кафедра фізичного виховання спеціальної фізичної підготовки і спорту

        Основне завдання кафедри полягає у забезпеченні виховання у курсантів потреби набути грунтовні теоретичні знання, оволодівати фізичними вправами, прийомами та діями, організаційно-методичними навичками та вміннями управління фізичним розвитком і вдосконаленням військовослужбовців визначеними засобами та навчання застосовування набутих цінностей у майбутній повсякденній службовій діяльності.

 

        Кафедра здійснює проведення всіх видів занять з фізичної підготовки, а також заліків, екзаменів, інструктажів і консультацій з курсантами інституту, інструкторсько-методичних і показових занять з фізичної підготовки з науково-педагогічними працівниками кафедри, командирами (начальниками) підрозділів інституту.

 

        Історія кафедри фізичного виховання спеціальної фізичної підготовки і спорту розпочинається з далеких післявоєнних років (1946 – 1948 рр.), коли у Харківському гвардійському танковому училищі створювались навчально-педагогічні підрозділи – цикли.

 

        У 1966 р. цикл фізичної підготовки переформовується, після чого створюється кафедра фізичної підготовки і спорту, яка у 2008 році була перейменована на кафедру фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту.

 

        В спартакіаді Національного технічного університету з 2003 року збірні команди поступово нарощували зусилля у боротьбі за чемпіонство та неодноразово ставали чемпіонами університету серед факультетів другої групи.

 

        У 2008 році збірна команда інституту стає бронзовим призером Чемпіонату Збройних Сил України з багатоборства військово-спортивного комплексу, а викладач кафедри капітан Зонов О.В. – п’ятиразовим чемпіоном Збройних Сил України з цього виду спорту.

 

        У 2009 – 2010 роках факультет посів І місце серед військових навчальних підрозділів ВНЗ у Оглядах на кращу організацію фізичної підготовки та спортивно-масової роботи у Збройних Силах України.

 

        Також кафедра організовує та проводить навчально-тренувальні заняття у спортивних командах і секціях, спортивні і військово-спортивні змагання на рівні чемпіонатів ВВНЗ ЗС України, Національного технічного університету “ХПІ”.

 

        І нині збірні команди інституту продовжують тренуватися та брати участь у змаганнях Спартакіади Збройних Сил України та Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”.

 

        На теперішній час на кафедрі працює досвідчений науково-педагогічний персонал, проводиться підготовка збірних команд інституту до участі в змаганнях на першість Збройних Сил України, Сухопутних військ Збройних Сил України, Спартакіади НТУ “ХПІ”.

 

        Сьогодні спортивна база інституту продовжує нарощуватись і вдосконалюватись . Зусиллями начальника інституту в 2013 р. відкрито новий, сучасний тренажерний комплекс, на якому постійно займаються військовослужбовці та працівники інституту. З кожним роком спортивна база інституту розширюється та вдосконалюється..

Стати військовим професіоналом простіше ніж будь коли

Почати зараз
    User registration

    You don't have permission to register

    Reset Password