Image Alt

Стаття

  /  Без рубрики   /  Черговий випуск на курсах перепідготовки та підвищення кваліфікації

Черговий випуск на курсах перепідготовки та підвищення кваліфікації

У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 02 жовтня 2020 року відбувся черговий випуск на курсах перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Впродовж останніх трьох місяців офіцери за призовом пройшли навчання за спеціальностями озброєння та військова техніка і забезпечення військ (сил). Під час навчання слухачів на курсах підвищення кваліфікації основна увага приділялася практичній складовій. Для проведення польових навчальних занять використовувався полігон однієї з військових частин Харківського гарнізону та польова база навчально-тренувального комплексу інституту в смт Подворки. Військовослужбовці вивчали усі види озброєння та військової техніки, які знаходяться на озброєнні Збройних Сил України. Також офіцери збагатили свій досвід новими знаннями, опанували навички й уміння, що дозволять їм якісно виконувати завдання за призначенням на нових посадах у військах.

Досвідчені викладачі інституту доклали максимум зусиль, щоб офіцери у повному обсязі опанували військову науку відповідно до обраного фаху.

По закінченню курсів підвищення кваліфікації слухачі отримали відповідні свідоцтва та сертифікати.

Хай щастить Вам, панове офіцери!

DSC_1188
DSC_1217
DSC_1213
DSC_1200
DSC_1203
DSC_1211
previous arrow
next arrow

Leave a comment

User registration

You don't have permission to register

Reset Password