Image Alt

Стаття

  /  Без рубрики   /  Атестація 5-х курсів ступеня вищої освіти “магістр”

Атестація 5-х курсів ступеня вищої освіти “магістр”

У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 01 червня 2020 року розпочалась атестація курсантів п’ятих курсів за освітнім ступенем “магістр”.

Упродовж наступних трьох тижнів майбутні офіцери складатимуть іспити з фахових і загальновійськових дисциплін як у пункті постійної дислокації вишу, так й на навчально-тренувальному комплексі в смт Подвірки.

Проведення атестації в навчальному закладі розпочалось з організаційного засідання та відрекомендування керівного складу інституту голові екзаменаційної комісії. Також було представлено членів екзаменаційної комісії та відбувся огляд готовності матеріально-технічної бази інституту до проведення атестації. Цьогорічну екзаменаційну комісію очолює заступник начальника Центрального бронетанкового управління Озброєння Командування Сил логістики Збройних Сил України полковник Євген Сидоренко.

Головною метою атестації випускників інституту є встановлення фактичної відповідності якості їх підготовки вимогам до військових фахівців згідно з вимогами стандарту вищої освіти за напрямом підготовки.

У цьому році за результатами навчання на отримання дипломів магістра з відзнакою та золотою медаллю претендує один випускник та дипломів із відзнакою – п’ятнадцять майбутніх офіцерів.

Голова екзаменаційної комісії довів присутнім порядок проведення атестації, а начальники факультетів, у свою чергу, доповіли про готовність курсантів та викладачів до складання екзаменів.

Командування та особовий склад інституту щиро бажає майбутнім офіцерам успіхів у складанні атестації.

DSC_0291
DSC_0309
DSC_0292
DSC_0293
DSC_0295
previous arrow
next arrow

Leave a comment

User registration

You don't have permission to register

Reset Password