Image Alt

Стаття

  /  Без рубрики   /  Заняття з евакуації бронетанкового озброєння та техніки

Заняття з евакуації бронетанкового озброєння та техніки

У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” на цьому тижні з курсантами четвертого курсу факультету озброєння та військової техніки проводилися практичні заняття щодо використання засобів ремонту та евакуації бронетанкового озброєння і техніки в польових умовах.

Майбутні офіцери відпрацьовували питання щодо підготовки спеціальної техніки для виконання завдань з евакуації пошкоджених броньованих машин. Курсанти тренувалися у розгортанні поліспастів на різні тягові зусилля за допомогою всіх типів спецтехніки для евакуації пошкоджених чи застряглих броньованих машин.

Під час занять курсанти відпрацьовували порядок застосування спец обладнання для виконання завдань з відновлення бронетанкового озброєння та військової техніки в польових умовах. Вагома увага приділялася такому елементу евакуації, як буксування пошкодженої техніки різними способами. На окремій ділянці курсанти практично виконували завдання щодо витягування застряглого у в’язкому ґрунті танку за допомогою колоди для самовитягування.

Досвідчені викладачі кафедри доклали максимальних зусиль для того, щоб курсанти навчилися приймати обґрунтовані рішення та отримали необхідні практичні навички в організації евакуації та відновлення пошкодженої техніки, які знадобляться їм у майбутньому для успішного виконання службових обов’язків на первинних офіцерських посадах.

previous arrow
next arrow
Slider

Leave a comment

User registration

You don't have permission to register

Reset Password