Image Alt

Стаття

  /  Без рубрики   /  Захист магістерських робіт курсантами-випускниками

Захист магістерських робіт курсантами-випускниками

У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” триває атестація випускників.

Одним з найважливіших випробувань для майбутніх офіцерів є захист магістерських робіт, над якими вони разом зі своїми керівниками працювали протягом усього навчального року. Впродовж 3-х тижнів на розгляд підкомісій із захисту магістерських робіт свої розробки на актуальні теми військового спрямування представлять випускники. Всі вони доклали не мало зусиль та підготували справді цікаві та перспективні проекти, за що і отримали позитивні відгуки від науково-педагогічного складу інституту та Голови екзаменаційної комісії полковника Євгена Сидоренка, який був безпосередньо присутній на захисті магістерських робіт.

Найбільш цікавими та змістовними були магістерські роботи курсантів молодшого сержанта Ігоря Хорсуна, старшого солдата Володимира Сороки та солдата Сергія Александрова.

Так тримати й наступним курсантським групам! Відмінний захист магістерських дипломів є запорукою надійної та професійної їх діяльності у військах.

previous arrow
next arrow
Slider

Leave a comment

User registration

You don't have permission to register

Reset Password