Image Alt

Стаття

  /  Без рубрики   /  Вогнева підготовка

Вогнева підготовка

У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” розпочалася посилена підготовка курсантів-випускників 2020 року. Так 26 березня 2020 року
з курсантами 5-го курсу факультету радіаційного, хімічного, біологічного захисту та екологічної безпеки пройшли заняття з вогневої підготовки.

Основна увага курсантів зосереджувалася на знанні вимог курсу стрільб, основ і правил стрільби, матеріальної частини стрілецької зброї та підвищенні рівня їх індивідуальної підготовки. Під час занять майбутні офіцери вдосконалили практичні навички стрільби з автомата, ручного кулемета, а також виконали вправу з метання імітаційної гранати.

Практика на полігоні дає змогу курсантам закріпити отримані теоретичні знання та відпрацьовувати навички до автоматизму. Заняття з вогневої підготовки проводилися із урахуванням досвіду ООС (АТО) на сході України під керівництвом досвідчених офіцерів та інструкторів.

Всі знання, які курсанти отримують під час навчання в інституті, допоможуть їм у подальшому ефективно виконувати свої службові обов’язки на посадах офіцерського складу і передавати набутий власний досвід майбутнім підлеглим.

DSC_0228
DSC_0225
DSC_0223
DSC_0212
previous arrow
next arrow

Leave a comment

User registration

You don't have permission to register

Reset Password