Image Alt

Стаття

  /  Без рубрики   /  Водіння бойових машин – крок до вдосконалення професійної майстерності

Водіння бойових машин – крок до вдосконалення професійної майстерності

У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” на навчально-тренувальному комплексі смт. Подвірки з курсантами четвертого курсу факультету озброєння і військової техніки 24 вересня 2020 року проводилося практичне заняття з водіння бойових машин.

Головною метою курсу водіння є навчання підрозділів, екіпажів, механіків-водіїв повністю використовувати високі бойові та технічні можливості машин під час вирішення завдань у сучасному бою.

Після опанування теоретичної частини та виконанні вправ на тренажерах, курсанти приступили до виконання практичної складової навчальної дисципліни.

У ході практичного зняття відпрацювання навчальних питань було спрямоване на формування у військовослужбовців впевнених навиків
у керуванні танку із подоланням природних та штучних перешкод в різних умовах тактичної обстановки та дотримання експлуатаційних характеристик техніки у ході переміщення.

Наполегливість четвертокурсників позитивно сприяла засвоєнню навчального матеріалу та дала змогу викладачам високо оцінити рівень підготовки майбутніх офіцерів.

DSC_1060
DSC_1055
DSC_1052
DSC_1048
DSC_1032
DSC_1031
DSC_1043
previous arrow
next arrow

Leave a comment

User registration

You don't have permission to register

Reset Password