Image Alt

Стаття

  /  Без рубрики   /  В інституті розпочалася первинна військово-професійна підготовка першокурсників

В інституті розпочалася первинна військово-професійна підготовка першокурсників

Декілька днів тому у Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”
із курсантами першого курсу набору 2020 року розпочалася первинна військово-професійна підготовка, метою якої є сумлінне подолання всіх труднощів, заради подальшого навчання.

Первинна військово-професійна підготовка для першокурсників – їх перший іспит на обраному військовому шляху. Хлопці та дівчата загартовують свій характер, зміцнюють віру в себе, вдосконалюють вольові якості, вчяться жити за встановленим розпорядком дня та вивчають військові дисципліни.

Так, 27 серпня 2020 року з нещодавніми школярами та ліцеїстами проводилося практичне заняття з вогневої підготовки, метою якого було підготувати курсантів до практичної стрільби. Першокурсники тренувалися
у прийнятті положення для стрільби різними способами з автомата АК-74, кулемета РПК-74 та реактивного піхотного міномета РПМ-16. На навчальних місцях військовослужбовці вивчали умови виконання вправ і заходів безпеки при стрільбі, відпрацьовували питання в одноманітності прицілювання, тренувалися у неповному розбиранні та збиранні зброї та виконували нормативи з вогневої підготовки.

Практичне заняття проводилося з дотриманням карантинних заходів під керівництвом досвідчених викладачів та інструкторів.

previous arrow
next arrow
Slider

Leave a comment

User registration

You don't have permission to register

Reset Password