Image Alt

Стаття

  /  Без рубрики   /  В інституті розпочалась атестація бакалаврів.

В інституті розпочалась атестація бакалаврів.

У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 27 січня 2020 року розпочалась атестація курсантів четвертих курсів за освітнім ступенем “бакалавр” за освітніми програмами “Експлуатація та ремонт бронетанкової техніки та озброєння” спеціальність 255 “Озброєння та військова техніка”, “Радіаційний, хімічний, біологічний захист та екологічна безпека військ” спеціальність 254 “Забезпечення військ (сил)”, яка триватиме впродовж трьох тижнів.

Цього року екзаменаційну комісію очолює начальник управління забезпечення озброєння – заступник начальника Центрального бронетанкового управління Озброєння Командування Сил логістики Збройних Сил України полковник Байцурак Сергій Іванович. Голова та члени екзаменаційної комісії перевірять та оцінять теоретичні знання і практичні навички курсантів. Під час атестації четвертокурсники повинні будуть скласти комплексні екзамени
за циклом фахової підготовки та з іноземної мови. Дванадцять курсантів претендують на право одержання диплома з відзнакою.

Проведення атестації у навчальному закладі розпочалось з організаційного засідання та відрекомендування керівного складу інституту голові екзаменаційної комісії. Також було проведено стройовий огляд особового складу, який залучається до складання екзаменів, представлення членів екзаменаційної комісії та огляд готовності матеріально-технічної бази інституту до проведення атестації.

Командування та особовий склад інституту щиро бажає четвертокурсникам успіхів у подальшому складанні екзаменів.

previous arrow
next arrow
Slider

Leave a comment

User registration

You don't have permission to register

Reset Password