Image Alt

Стаття

  /  Без рубрики   /  Тренажерна підготовка третьокурсників

Тренажерна підготовка третьокурсників

У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 21 жовтня 2020 року на кафедрі експлуатації озброєння та військової техніки із курсантами третього курсу факультету озброєння та військової техніки проводилися практичні заняття з водіння бойових машин не тренажерах.

У реаліях сьогодення навчання водінню бойових машин полягає в тому, щоб підрозділи, екіпажі, механіки-водії повністю використовували високі бойові та технічні можливості машин під час вирішення бойових завдань. Перед тим як курсанти знов сядуть за важелі реальної техніки на полігоні, вони наполегливо повторюють правила водіння та матеріальну частину техніки, практично відпрацьовують питання водіння бойових машин у класах, які обладнані спеціальними тренажерами.

Під час практичного заняття третьокурсники відпрацьовували питання на сучасних динамічних тренажерах Т-64. Курсанти вивчали правила водіння, удосконалювали практичні навички у подоланні перешкод та обмежених проходів, в особливостях орієнтування машини вдень і вночі, тренувались у підтриманні встановленого температурного режиму роботи двигуна, слідкували за показаннями контрольно-вимірювальних приладів, а також навчалися діям в аварійних ситуаціях.

Потужна матеріально-технічна база інституту, яка постійно покращується та вдосконалюється дозволяє максимально ефективно здійснювати практичну підготовку майбутніх офіцерів.

DSC_0276
DSC_0282
DSC_0284
DSC_0278
DSC_0281
previous arrow
next arrow

 

Leave a comment

User registration

You don't have permission to register

Reset Password