Image Alt

Стаття

  /  Без рубрики   /  Тренажерна підготовка курсантів

Тренажерна підготовка курсантів

У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 25 березня 2020 року на кафедрі експлуатації озброєння та військової техніки з курсантами п’ятого курсу факультету озброєння та військової техніки проводилися практичні заняття з водіння бойових машин не тренажерах.

У реаліях сьогодення навчання водінню бойових машин полягає
в тому, щоб підрозділи, екіпажі, механіки-водії повністю використовували високі бойові та технічні можливості машин під час вирішення бойових завдань. Перед тим як курсанти сядуть за важелі реальної техніки на полігоні, вони наполегливо вивчають правила водіння та матеріальну частину техніки, практично відпрацьовують питання водіння бойових машин у класах, які обладнані спеціальними тренажерами вітчизняного виробництва.

Під час практичного заняття курсанти відпрацьовували питання на тренажерах Т-64. Майбутні офіцери відточували свою майстерність з водіння машин у колоні на пересіченій місцевості. Військовослужбовці вдосконалювали свої практичні навички з подолання перешкод, які зустрічаються на маршруті руху, дотримання встановлених швидкостей та дистанцій, контролю за роботою силової установки й трансмісії по контрольно-вимірювальним приладам.

Потужна матеріально-технічна база інституту, яка постійно покращується та вдосконалюється дозволяє максимально ефективно здійснювати практичну підготовку майбутніх офіцерів.

previous arrow
next arrow
Slider

Leave a comment

User registration

You don't have permission to register

Reset Password