Image Alt

Стаття

  /  Без рубрики   /  Свято весни та краси – 8 Березня

Свято весни та краси – 8 Березня

Дзвінкі краплинки, перші квіти, зігріті теплими сонячними променями – це весна. З нею і приходить на нашу планету Міжнародний жіночий день –
8 Березня, свято найгарнішої, найдобрішої та найніжнішої половини людства, одним словом – свято жінок!

У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” проходить службу
і працює більше ста жінок. Сьогодні, під час героїчної боротьби Українського народу за незалежність нашої Батьківщини, вони несуть на своїх тендітних плечах нелегкий тягар військової праці, віддають свою енергію і багатий життєвий досвід у почесній справі підготовки професійних офіцерських кадрів для Збройних Сил України.

Напередодні свята, 06 березня 2020 року, у навчальному закладі відбулися урочисті заходи. ТВО начальника інституту полковник Анатолій Кочерга від усього чоловічого колективу привітав чарівну половину особового складу, побажав їм міцного здоров’я, сімейної злагоди й добробуту, безмежного жіночого щастя, любові та здійснення всіх мрій і бажань.

Прекрасні представниці навчального закладу не залишились без уваги та теплих привітань чоловічого колективу інституту.

Урочистості продовжилися святковим концертом за участю особового складу інституту та творчих колективів Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”, міста та області.

Зі святом, наші дорогі жінки!

previous arrow
next arrow
Slider

Leave a comment

User registration

You don't have permission to register

Reset Password