Image Alt

Стаття

  /  Без рубрики   /  Змагання з Лазертагу

Змагання з Лазертагу

previous arrow
next arrow
Slider

За ініціативи Харківської обласної державної адміністрації у рамках реалізації проекту “Через рівність та порозуміння до захисту і безпеки”
24 вересня 2019 року у Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” на майданчику бойової армійської системи “БАрС” відбулися змагання з Лазертагу серед збірних команд закладів вищої освіти сектору безпеки та оборони Харківського регіону.

Даний захід проводиться вже другий рік поспіль для забезпечення гендерної рівності у військовій сфері. Вперше за часів незалежності України до інституту на навчання поступили дівчата, тому саме цього року, наша збірна команда змогла взяти участь у цих змаганнях.

У змаганнях взяли участь чотири команди: Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба, Харківського національного університету внутрішніх справ, Національної академії Національної гвардії України та Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “ХПІ”.

Захід розпочався із виконання Державного Гімну України та демонстрації елементів бойової армійської системи “БАрС” курсантами інституту.

Збірна команда інституту продемонструвала злагодженість колективних дій. Особовий склад швидко займав вигідні вогневі позиції та вів прицільний вогонь. Основною метою гри було захопити найбільшу кількість контрольних точок та якомога довше утримувати їх контроль. Члени команди постійно змінювали тактику ведення бою в залежності від дій противника, що дозволило їм посісти почесне друге місце.

За результатами змагань усі команди нагородили дипломами.

 

Leave a comment

User registration

You don't have permission to register

Reset Password