Image Alt

Стаття

  /  Військові навчання   /  Спорт – здоровий спосіб життя!

Спорт – здоровий спосіб життя!

У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 13 вересня 2019 року відбулося відкриття багатофункціонального кросфіт-комплексу.

Кросфіт – це комплексна система для гармонійного розвитку всього тіла. Вона має ряд переваг перед усіма відомими поняттями класичного тренінгу в залі, які базуються на розвитку багатофункціональності людського організму.

Зараз в арміях провідних країн світу кросфіт просувають не тільки як філософію фізичних вправ, а ще й як змагальний вид спорту, до якого входять елементи високо інтенсивного інтервального тренування, важкої атлетики, пауерліфтингу, гімнастики, гирьового спорту та стронгмену.

Військовослужбовці інституту неодноразово брали участь та посідали призові місця на чемпіонатах із кросфіту на першість Збройних Сил України, Сухопутних військ ЗС України та Харківського гарнізону.

Багатофункціональний комплекс для кросфіту буде використовуватися на заняттях із фізичної підготовки та бойової армійської системи “БАрС”, а також для проведення тренувань і змагань в години спортивно-масової роботи. Це сприятиме розвитку динамічної сили, витривалості, гнучкості, швидкості, спритності, координації, рівноваги та точності м’язових зусиль у курсантів.

Даний комплекс розроблений на замовлення фахівців кафедри фізичного виховання спеціальної фізичної підготовки і спорту з метою розвитку та удосконалення фізичних здібностей майбутніх офіцерів.

previous arrow
next arrow
Slider

Leave a comment

User registration

You don't have permission to register

Reset Password