Image Alt

Стаття

  /  Без рубрики   /  Слухачі курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації вдосконалили навички володіння стрілецькою зброєю

Слухачі курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації вдосконалили навички володіння стрілецькою зброєю

У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” у період із 27 до 29 липня 2020 року із слухачами курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації проводилися заняття з вогневої підготовки.

Перед виконанням вправ стрільби зі стрілецької зброї відбувся інструктаж військовослужбовців щодо заходів безпеки під час поводження зі зброєю. Основна увага зосереджувалася на опанування офіцерами вимог курсу стрільб, основ правил стрільби, знанні матеріальної частини та підвищення рівня їх індивідуальної підготовки. У ході занять слухачі курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації вдосконалили практичні навички стрільби з пістолета, автомата й ручного кулемета.

Заняття з вогневої підготовки проводилися з урахуванням досвіду антитерористичної операції та операції об’єднаних сил під керівництвом досвідчених офіцерів та інструкторів.

За результатами практичного виконання стрільб військовослужбовці продемонстрували досить високий рівень володіння стрілецькою зброєю, про що свідчать високі оцінки керівників занять.

DSC_0425
DSC_0415
DSC_0422
DSC_0414
DSC_0411
DSC_0468
DSC_0460
DSC_0464
DSC_0440
DSC_0456
DSC_0429
DSC_0434
previous arrow
next arrow

Leave a comment

User registration

You don't have permission to register

Reset Password