Image Alt

Стаття

  /  Без рубрики   /  Сезонне обслуговування техніки

Сезонне обслуговування техніки

У Військовому інституті  танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” із 01 жовтня 2019 року розпочалося переведення озброєння та військової техніки на осінньо-зимовий період експлуатації.

Сезонне обслуговування включає в себе виконання робіт чергового технічного обслуговування і додаткових робіт, що спрямовані на збільшення ресурсу служби техніки до чергового ремонту. Впродовж місяця, коли триватимуть регламентні роботи, військовослужбовці виконають необхідний перелік робіт, передбачених інструкціями з експлуатації.

Для своєчасного та якісного виконання завдань під час переведення озброєння та військової техніки на осінньо-зимовий період експлуатації
з особовим складом, який залучається до виконання робіт були проведені фахово-методичні заняття. Військовослужбовцям продемонстрували найбільш складні операції з технічного обслуговування, порядку обладнання робочих місць, постів і ділянок у пункті технічного обслуговування і ремонту.

Найголовнішою та обов’язковою вимогою, під час виконання завдань сезонного обслуговування, є збереження життя та здоров’я військовослужбовців і дотримання ними заходів безпеки.

previous arrow
next arrow
Slider

 

Leave a comment

User registration

You don't have permission to register

Reset Password