Image Alt

Стаття

  /  Без рубрики   /  Сезонне обслуговування техніки

Сезонне обслуговування техніки

У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” із 01 квітня 2020 року розпочалося переведення озброєння та військової техніки на весняно-літній період експлуатації.

Сезонне обслуговування включає в себе виконання робіт чергового технічного обслуговування і додаткових робіт, що спрямовані на збільшення ресурсу служби техніки до чергового ремонту. Впродовж місяця, коли триватимуть регламентні роботи, військовослужбовці виконають необхідний перелік робіт, передбачених інструкціями з експлуатації.

З метою забезпечення якісного та своєчасного виконання запланованих заходів, з особовим складом, який залучається до переведення озброєння
та військової техніки на весняно-літній період експлуатації, були проведені інструкторсько-методичні заняття. Військовослужбовцям продемонстрували найбільш складні операції з технічного обслуговування, порядок обладнання робочих місць, постів і ділянок на пункті технічного обслуговування
та ремонту, а також довели вимоги керівних документів щодо організації експлуатації техніки.

Найголовнішою та обов’язковою вимогою у ході виконання завдань сезонного обслуговування, насамперед, є збереження життя та здоров’я військовослужбовців і неухильного дотримання ними правил безпеки під час виконання робіт.

DSC_0553
DSC_0547
DSC_0539
DSC_0537
DSC_0533
DSC_0487
DSC_0478
DSC_0454
DSC_0453
DSC_0152
DSC_0142
DSC_0139
DSC_0120
DSC_0113
DSC_0100
previous arrow
next arrow

Leave a comment

User registration

You don't have permission to register

Reset Password