Image Alt

Стаття

  /  Без рубрики   /  Пробні заняття молодих викладачів

Пробні заняття молодих викладачів

У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 23 жовтня 2020 року, згідно Плану основних заходів інституту та кафедри експлуатації озброєння та військової техніки факультету озброєння та військової техніки були проведені пробні заняття молодих викладачів.

Комісія у складі представників навчального відділу, науково-організаційного відділення інституту, керівництва факультету озброєння та військової техніки, наукових і науково-педагогічних працівників кафедри експлуатації озброєння та військової техніки оцінювала доповіді доцента кафедри підполковника Івана Клочка і викладача кафедри підполковника Володимира Кота.

Військовослужбовці провели заняття щодо контрольного огляду бронетанкового озброєння та техніки, а також парків і їх устаткування. Під час заходу комісія оцінювала кожен елемент заняття, починаючи від підготовки викладачів до його проведення, завершуючи майстерністю військовослужбовців донести до майбутніх офіцерів основний зміст навчальної дисципліни. Дуже позитивно те, що молоді викладачі мають великий службовий та бойовий досвід, який будуть враховувати під час проведення занять із курсантами.

За результатами проведених пробних занять комісія допустила доцента кафедри підполковника Івана Клочка і викладача кафедри підполковника Володимира Кота до самостійного викладання навчальної дисципліни “Експлуатація бронетанкового озброєння”.

DSC_0326
DSC_0306
DSC_0320
DSC_0316
DSC_0299
DSC_0296
DSC_0295
DSC_0293
previous arrow
next arrow

 

Leave a comment

User registration

You don't have permission to register

Reset Password