Image Alt

Стаття

  /  Без рубрики   /  Паралелі минулого та сьогодення

Паралелі минулого та сьогодення

У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 30 вересня 2019 року, соратник Олександра Морозова методист навчального відділу факультету озброєння та військової техніки кандидат технічних наук Кістерний Юрій Іванович зустрівся із курсантами першого курсу.

Із 1958 року Юрій Кістерний працював у Харківському конструкторському бюро машинобудування разом із головним конструктором танку Т-64 Олександром Олександровичем Морозовим. Його кропітка праця та досягнення щодо розробки ходової частини основного бойового танку Т-64, який стоїть на озброєнні Збройних Сил України зробили неоціненний вклад у танкобудівну галузь держави. Дуже символічно, що курсанти, які в майбутньому опанують професію заступників командирів рот з озброєння сьогодні мають можливість поспілкуватися з людиною, яка стояла у самих витоків створення основного бойового танку нашої Батьківщини.

Юрій Іванович поділився з першокурсниками своїми знаннями та набутим досвідом щодо технічної частини танку Т-64 і його модифікацій, розповів про переваги машини та наголосив, що завжди буде радий надати кожному методичну допомогу у разі виникнення будь-яких питань, щодо відновлення чи то обслуговування основного бойового танку. У ході зустрічі курсанти ознайомилися з літературою, в якій відображена історія створення та розвиток ХКБМ. Першокурсники із захопленням слухали доповідача та наприкінці заходу отримали багаті відповіді на свої численні запитання.

Такі заходи сприяють розвитку патріотизму, підвищенню значимості належності до Збройних Сил України та примноженню військовослужбовцями славних традицій нашої Альма-матер!

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

 

Leave a comment

User registration

You don't have permission to register

Reset Password