Image Alt

Стаття

  /  Без рубрики   /  Митрополит Епіфаній відвідав інститут

Митрополит Епіфаній відвідав інститут

Військовий інститут танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 07 жовтня 2019 року
з архіпастирським візитом відвідав Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

Предстоятель Православної церкви України ознайомився з історією славетного навчального закладу в музеї Бойових традицій інституту, оглянув об’єкти сучасної матеріально-технічної бази, зразки бронетанкового озброєння та військової техніки і побачив, як здійснюється підготовка майбутніх офіцерів для Збройних Сил України.

У храмі Святого Мученика Іона Воїна Його Блаженство відслужив молебень за мир в Україні та благословив особовий склад інституту. Понад п’ятдесяти відсотків військовослужбовців навчального закладу брали участь
в антитерористичній операції та операції об’єднаних сил на сході нашої Батьківщини і, саме завдяки таким воїнам-захисникам, до України прийде мир!

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній за заслуги перед Помісною Православною Церквою та побожним народом нагородив начальника інституту полковника Олександра Серпухова орденом Архістратига Михаїла ІІ ступеня.

Наприкінці заходу полковник Олександр Серпухов подарував на згадку про візит до Військового інституту танкових військ НТУ “ХПІ” Митрополиту Епіфанію сувеніри із символікою навчального закладу.

Цей візит дуже символічний для інституту, тому що Наша Альма-матер стала одним із перших місць у Харкові, де військовослужбовці та парафіяни отримали змогу ознайомитися із копією Томосу Вселенського патріархату про визнання канонічної автокефалії єдиної помісної Православної церкви України.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Leave a comment

User registration

You don't have permission to register

Reset Password