Image Alt

Стаття

  /  Без рубрики   /  Легководолазна підготовка курсантів

Легководолазна підготовка курсантів

У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” впродовж останніх трьох днів з 01 до 03 липня 2020 року на навчально-тренувальному комплексі легководолазної підготовки спеціального призначення з курсантами третього курсу факультету озброєння та військової техніки проводилися практичні заняття.

Перед тим як курсанти приступили до практичної складової заняття досвідчені керівники на навчальних місцях нагадали військовослужбовцям про заходи безпеки, будову та правила користування ізолюючим протигазом, а також способи надання першої медичної допомоги.

Під час практичного заняття майбутні офіцери відпрацьовували елементи тренування з легководолазної підготовки. У басейні навчально-тренувального комплексу третьокурсники виконували завдання в ізолюючому протигазі під водою.

Подібні заняття є обов’язковим елементом підготовки воїнів-танкістів, але насамперед це – психологічний тест, який проходять курсанти перед подоланням водних перешкод на бойових машинах.

previous arrow
next arrow
Slider

Leave a comment

User registration

You don't have permission to register

Reset Password