Image Alt

Стаття

  /  Без рубрики   /  Герої не вмирають! Вони навіки залишаються у наших серцях!

Герої не вмирають! Вони навіки залишаються у наших серцях!

Вже шостий рік на території нашої Батьківщини іде війна. Мужні сини України, героїчно захищають рідну землю від Російського агресора, не шкодуючи нічого, навіть власного життя!

Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними
і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже, хто не знає минулого, той не вартий майбутнього!

Відповідно до Указу Президента України щорічно 29 серпня в державі відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Сьогодні на території Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” відбувся захід щодо вшанування пам’яті захисників України. Дуже символічно, що саме у цей день відбулося відкриття пам’ятників випускникам навчального закладу Героям України капітану Сергію Колодію та капітану Олександру Лавренку.

Відкриття пам’ятників Героям України на території славетного навчального закладу – це не тільки віддання шани, поваги та визнання великих подвигів мужніх воїнів, але й увіковічення пам’яті про них на багато поколінь вперед!

Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять українських воїнів, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну!

У своїх виступах голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євгеній Грицьков та начальник інституту полковник Олександр Серпухов висловили співчуття батькам, рідним і друзям загиблих Героїв України, після чого Народний художник України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, член Спілки художників України Віктор Ковтун презентував батькам портрети Сергія Колодія та Олександра Лавренка.

Капелан навчального закладу отець Олександр молитвою та добрим словом згадав усіх, хто боровся і віддав життя за долю неньки-України і наше майбутнє та провів ритуал освячення пам’ятників.

Також під час заходу в пам’ять про загиблих цьогорічний випускник навчального закладу лейтенант Ігор Веретенніков виконав авторську пісню “Вперед за Україну”.

Захід завершився церемонію покладання квітів до пам’ятників Героям України капітану Сергію Колодію та капітану Олександру Лавренку.

Тільки завдяки винятковому героїзму, волі та честі, непохитному патріотизму й безмежної любові до рідної землі таких захисників Батьківщини,  український народ є і буде, сотні міст і селищ нашої неньки-України мають можливість жити мирним життям!

Герої не вмирають! Вони навіки залишаються у наших серцях! Низький уклін і світла пам’ять воїнам, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну, тим, для кого справедливість, гідність, свобода, Україна – були не просто словами, а сенсом їхнього життя.

Слава Україні!

23
25
24
26
22
27
28
1
2
3
4
6
5
7
8
9
15 (2)
15 (1)
13
12
14
11
10
17
previous arrow
next arrow

 

Leave a comment

User registration

You don't have permission to register

Reset Password