Image Alt

Стаття

  /  Без рубрики   /  Фахівці військ РХБ захисту здають комплексний екзамен за циклом фахової підготовки

Фахівці військ РХБ захисту здають комплексний екзамен за циклом фахової підготовки

У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 16 та 17 червня 2020 року на навчально-тренувальному комплексі смт Подвірки курсанти п’ятого курсу факультету радіаційного, хімічного, біологічного захисту та екологічної безпеки складали комплексний екзамен за дисциплінами професійної, військово-медичної та інженерної підготовки.

Екзаменаційна комісія перевірила теоретичні знання та практичні навички майбутніх офіцерів, які вони набули протягом п’яти років навчання в інституті. Під час екзамену після усних доповідей випускники виконували обов’язки командирів підрозділів військ РХБ захисту, ставили завдання та управляли діями особового складу під час відпрацювання практичних питань: проведення спеціальної обробки техніки, аерозольного маскування військових об’єктів,
РХБ розвідки маршрутів висування з позначенням зон зараження. Також фахівці військ РХБ захисту продемонстрували свою майстерність у встановленні мінних загороджень, та вправність у наданні першої медичної допомоги під час ведення бойових дій.

У кращий бік комісія відмітила старшого солдата Володимира Сороку, молодшого сержанта Микиту Романченка та старшого солдата Дениса Мірзу.

Результати складання комплексного екзамену фахівцями військ РХБ захисту довели, що курсанти за період навчання здобули достатню кількість знань та вмінь, які в майбутньому допоможуть їм опанувати офіцерські посади
у військах.

Вже за декілька днів цьогорічні випускники отримають лейтенантські погони і могутній офіцерський корпус Збройних Сил України поповниться висококваліфікованими спеціалістами військової справи!

DSC_0188
DSC_0199
DSC_0189
DSC_0191
DSC_0108
DSC_0113
DSC_0099
DSC_0097
DSC_0133
DSC_0139
DSC_0146
DSC_0144
DSC_0148
DSC_0159
DSC_0163
DSC_0173
DSC_0179
previous arrow
next arrow

Leave a comment

User registration

You don't have permission to register

Reset Password