Факультет радіаційного, хімічного, біологічного захисту та екологічної безпеки


Факультет РХБз та ЕБ очолює полковник Чулінда Андрій Андрійович. Заступник начальника факультету з навчальної роботи − підполковник Топчий Віталій Леонідович.
Факультет радіаційного хімічного біологічного захисту та екологічної безпеки є одним із основних організаційних і навчальних структурних підрозділів Військового інституту танкових військ. На факультеті РХБз та ЕБ здійснюється підготовка військових фахівців на базі повної загальної середньої освіти за спеціальністю “Забезпечення військ (сил)”. Після завершення періоду навчання наш факультет випускає в світ першокласних фахівців за освітнім ступенем бакалавр та магістр за даною спеціальністю.
Навчальний процес забезпечують висококваліфіковані викладачі, які мають значний досвід науково-педагогічної діяльності, великий досвід служби у військах, деякі з них виконували свій військовий обов’язок в зоні проведення Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. Серед них є кандидати наук та доценти.
Навчально-матеріальна база факультету обладнана максимально сучасно та забезпечує підготовку випускників з високим теоретичним, методичним та практичним рівнем підготовки.
За час навчання на факультеті курсанти проводять левову частку навчальних годин на навчальному полігоні удосконалюючи свої вміння працювати з технікою нашого фаху, а також навички стрільби з стрілецької зброї та озброєння БТР (БРДМ-2) на військовому стрільбищі.
Деякі практичні заняття проводяться в спеціалізованому класі які забезпечують набуття системи розумових навичок головними рисами яких є здатність до обробки нової інформації про застосування можливим противником радіаційної хімічної біологічної зброї або зруйнування радіаційно хімічно небезпечних об’єктів, яка постійно надходить, а також забезпечує швидке та легке пристосування до роботи в умовах радіаційної хімічної та біологічної обстановки, що швидко змінюється.
Програма підготовки дає можливість підвищити професійну готовність майбутніх офіцерів до діяльності в бойових умовах сучасного бою.
Курсанти факультету беруть активну участь у військово-науковій роботі, олімпіадах, конкурсах, громадському та спортивному житті нашого славетного навчального закладу.
Наша Держава піклується про військовослужбовців і постійно виділяються кошти для покращення умов проживання курсантів нашого факультету та інституту взагалі. Постійно проводяться поточні та капітальні ремонтні роботи житлово-побутових умов наших курсантів. Всі курсанти
з 1 по 5 курс проживають у гуртожитку.

COMMENTS