Warning: include(includes/foolic_class.php): failed to open stream: No such file or directory in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Warning: include(): Failed opening 'includes/foolic_class.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

майор
ДЕНИСОВ
Дмитро Миколайович


ДенисовДата та місце народження:
18 серпня 1973 року в м. Привілля, Луганської області.

Дата та місце загибелі: 29-го серпня 2014 року під час виходу з Іловайського котла т.зв. «Зеленим коридором» на перехресті доріг з с. Побєда до с. Новокатеринівка.

Звання: Майор.

Посада: Начальник штабу батальйону.

Підрозділ: 93-тя окрема механізована бригада.
Обставини загибелі: Загинув 29-го серпня 2014 року під час виходу з Іловайського котла т.зв. «Зеленим коридором» на перехресті доріг з с. Побєда до с. Новокатеринівка поруч зі ставком, разом зі значною частиною бійців 93-ї механізованої бригади. Пересувався на БМП-319. Коли її підбили, дістав поранення в шію. Механік-водій витягнув майора з палаючої машини та під щільним вогнем тягнув по дорозі. У цей час Денисов дістав поранення у ноги. Майор наказав покинути його, а потім, не бажаючи потрапляти до полону, ліг на гранату і підірвав себе.

Місце поховання: Похований у м. Дніпропетровську, на Краснопільському кладовищі, ділянка  № 79 (поховання № 7077, 48°25’17.0″N)


COMMENTS

 Luke Stocker Authentic Jersey