Warning: include(includes/foolic_class.php): failed to open stream: No such file or directory in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Warning: include(): Failed opening 'includes/foolic_class.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

старший лейтенант
ГАЙТАНЖИ
Антон Олексійович

Рік закінчення навчального закладу: 2005

Походить з родини військового. 1992 року переїхали до Мукачева, там Антон закінчив школу. 2004 року поступив в Харківське танкове учидище. Направлений служити в Ужгородський танковий батальйон, 2012-го переведений до піхоти.

Брав участь у боях за Дебальцеве з листопада 2014 до зими 2015 року. 15-й батальйон розташовувався в селі Нікішине з 22 січня по 18 лютого 2015-го. 3 лютого був поранений при черговому обстрілі терористами, його з побратимом викинуло із сторожової вежі вибуховою хвилею.

nagradigosukrorden_ukr

 

 

26 лютого 2015 року — за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, відзначений — нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

 

COMMENTS

 Luke Stocker Authentic Jersey