Warning: include(includes/foolic_class.php): failed to open stream: No such file or directory in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Warning: include(): Failed opening 'includes/foolic_class.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

капітан
МИРОНОВ
Ярослав Анатолійович


Посада: командир роти 30-ї механізованої бригади
Рік закінчення навчального закладу: 2008

Батьки Ярослава померли. Брав участь у миротворчій місії у Косово, через 5 діб після повернення вже був на російському фронті.

22 травня в ході бою старший лейтенант Миронов зазнав важких кульових поранень із великою втратою крові — його підрозділ направлявся на підмогу військовим, що потрапили у засідку. В бою з чеченськими терористами було підбито українську військову техніку, загинуло 3 вояки, 5 поранено. В лікарні міста Рубіжне йому надано першу допомогу, протягом 2 діб не могли евакуювати через блокування терористами. Згодом прооперований в Харкові, звідти направлений до Київського центру пластичної хірургії, 24 травня йому повністю ампутовано ногу.

21 червня отримав нагороду з рук Президента України в Київському війсьовому госпіталі, де проходить лікування після поранення. Опікується ним дружина, Галина Василівна та сестра Людмила.

 

 

Hmel-3

20 червня 2014 року — за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, відзначений — нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

 

COMMENTS

 Luke Stocker Authentic Jersey