майор
БАРКАТОВ
Олег Ігорович

Barkatov OI
Посада: Командир роти 92ї окремої механізованої бригади. Станом на жовтень 2015 року майор Баркатов навчається в університеті ім. Черняховського.

Рік закінчення навчального закладу: 2007

2 березня 2014-го підрозділ піднятий по тривозі, почалося бойове злагоджування. Невдовзі контролювали відтинок українсько-російського кордону. 23 серпня 1-й взвод підрозділу Баркатова направлений на підмогу до Іловайська, однак й сам опинився в оточенні, від обстрілів уся бойова техніка була знищена, особовий склад зміг повернутися на базу.

У січні 2015-го танкова рота капітана Баркатова направлена під Артемівськ з огляду на напруженість боїв під Дебальцевим. Танкові роти зайняли три панівні висоти. Колона терористів встигла прорватися до підходу танкістів, при розгортанні боєм було ліквідовано 3 танки та бронетехніку терористів, решта відійшли. Другого дня на висоті «Валера» біля Сандарівки в бою танкісти знищили ще 3 танки ворога. Після цього натиск терористів посилився — намагалися захопити Миронівське, танкісти відбили кілька атак, завдавши втрат противнику в живій силі. 28 січня на висоті «Серега» танкісти цілий день з вояками із 128-ї бригади перебували під артобстрілом, після чого терористи рушили в наступ. Танк Василя Божка запалав, проте не перестав прицільно обстрілювати неприятеля. Механік танка Баркатова спостеріг два танки терористів, під щільним обстрілом вони були знищені. Особовий склад танкістів втрат не зазнав.

 

 

Hmel-3

13 серпня 2015 року — за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час бойових дій та при виконанні службових обов’язків, відзначений — нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

 

COMMENTS