Warning: include(includes/foolic_class.php): failed to open stream: No such file or directory in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

Warning: include(): Failed opening 'includes/foolic_class.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') in /home3/mbhzrgjq/public_html/vitv.kh.ua/wp-content/plugins/fooboxV2/foobox.php on line 12

генерал-майор
МІКАЦ
Олег Михайлович

1266558_729x547Посада: начальник 169 навчального центру «Десна»

Рік закінчення навчального закладу: 1996

Олег Мікац народився у Новограді-Волинському, що на Житомирщині.

У 1992 році вступив до Харківського гвардійського вищого танкового командного училища.

Офіцерську кар’єру розпочав у 1996 році на посаді командира взводу, станом на 2001 рік командував ротою 30-ї гвардійської танкової дивізії.

З відзнакою закінчив Національну академію оборони України.

Проходив військову службу в складі українського миротворчого контингенту в Іраку на посаді перекладача оперативного відділу.

У 2008 році продовжив освіту у Національній академії оборони України.

 

Протягом декількох років обіймав посаду заступника начальника 169-го навчального центру Сухопутних військ ЗСУ. У 2012році тимчасово виконував обов’язки начальника центру. З 2013 року — командир 93-ї окремої механізованої бригади. У серпні 2015 року удостоєний військового звання «генерал-майор». Таким чином, Олег Мікац став першим українським генералом, який ніколи не служив у Збройних Силах СРСР.

 

Під час війни на сході України бригада Мікаца брала активну участь у протистоянні терористичним угрупуванням ДНР та російським військам. 10 липня 2014 року 93-я омбр у взаємодії з добровольчими батальйонами прийняла бій під Карлівкою, а 24 липня взяла під контроль селища Піски та Первомайське, що дозволило українським військам контролювати дорогу між Донецьком та Дніпропетровськом.

 

З вересня 2014 року Олег Мікац керував обороною Донецького аеропорту, у якій, окрім його бригади, брали участь бійці 79-ї омбр, 3-го окремого полку спеціального призначення, «Добровольчого українського корпусу», батальйону «Дніпро-1» та інші. За непоступливість та запеклий опір терористам захисників аеропорту прозвали «кіборгами». Окрім безпосередньо оборони об’єкта бійці 93-ї омбр виконували й інші завдання на передовій: 6 листопада 93-я омбр разом з бійцям ДУК повернули під контроль України селище Опитне, а 19 листопада брали участь у відбитті в бойовиків стратегічної висоти поблизу аеропорту.

 

 

Hmel-3

Орден Богдана Хмельницького III ступеня (23 березня 2015) — за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові

 

 

COMMENTS

 Luke Stocker Authentic Jersey