Кафедра
тактико-спеціальних дисциплін

 Головним завданням кафедри є підготовка офіцерів, яка грунтується на знаннях щодо основ застосування підрозділів Сухопутних військ у сучасному загальновійськовому бою; здатності застосовувати в практичній діяльності досвід локальних війн і збройних конфліктів сучасності, а також використовувати підрозділи Сухопутних військ під час проведення миротворчих операцій; володінні відмінними організаторськими здібностями в управлінні персоналом, виконанні заходів повсякденної діяльності військових колективів.

 Кафедра тактико-спеціальних дисциплін є загальною кафедрою в системі підготовки військових фахівців зі спеціальності “Озброєння та військова техніка” та “Радіаційний, хімічний біологічний захист та екологічна безпека” у Військовому інституті танкових військ НТУ “ХПІ” .

 На кафедрі працюють досвідчені науково-педагогічні та інженерно-технічні працівники. Багаторічний досвід роботи кафедри дозволяє виконувати на високому рівні завдання щодо підготовки висококваліфікованих військових фахівців, які відповідають повною мірою вимогам сьогодення.

 З метою якісної підготовки курсантів, досконалого засвоєння як теоретичного, так і практичного матеріалу навчальних дисциплін, на кафедрі створена сучасна навчально-матеріальна база.

COMMENTS